Europejski Fundusz na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestująca w obszar wiejskie"
Operacja pn. "Podjęcie działalności gospodarczej poprzez świadczenie usług minikoparka oraz wynajem sprzętu budowlanego " mając na celu podjęcie działalności gospodarczej na obszarze LGD "Partnerstwo dla Rozwoju" polegających na świadczeniu usług minikoparką oraz stworzenia miejsca pracy w postaci samozatrudnienie ,współfinansowana ze środków jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Roboty ogólnobudowlane

Oferujemy profesjonalne prace ogólnobudowalne, prace murarskie, budujemy domy jednorodzinne, wykonujemy szalunki pod fundamenty, prace wodno-kanalizacyjne, ocieplamy budynki, wykonujemy prace drenarskie, montujemy szamba i zbiorniki na deszczówke oraz wszelkie prace ziemne.
zapraszamy do współpracy
Oferujemy:

Prace murarskie

Wykonujemy ściany praktycznie z wszystkich bloczków i cegieł dostępnych na rynku np. Bloczek ceramicznych, betonowy, beton komórkowy, silikatowy. Budujemy domy jedno rodzinne, jak i mniejsze budowle np, garaże,ścianki działowe, ściany oporowe itp.

Prace szalunkowe

Wykonujemy szalunki pod fundamenty, stropy, płoty itp.

Prace wodno-kanalizacyjne

Wykonujemy wszelkiego typu prace kanalizacyjne wraz z odprowadzeniem z deszczówki, np. osadzamy studzienki, budujemy sieci kanalizacyjne i deszczowe od budynku, układamy rury na wodę, gaz i prąd.

Izolacje budynków

Wykonujemy izolacje na wszelkiego typu budynkach, fundamentach w razie potrzeby wzmacniamy fundamenty itp.

Układanie drenaży

Wykonujemy prace drenarskie na: polach, wokół domu, na podmokłych terenach itp.

montaż szamb

Wykopy pod szamba betonowe, montaż szamb o różnych pojemnościach.

Montaż zbiorników na deszczówke

Montujemy zbiorniki na deszczówkę od 1000 litrów do nawet 50000 litrów (ze względu na coraz mniejsze stany wód i wysokie rachunki dużo klientów decyduje się na zbiorniki deszczowe, które pozwalają zaoszczędzić trochę pieniędzy) dopasowujemy według potrzeb klienta.

montaż oczyszczalni drenażowych

Montujemy oczyszczalnie drenażowe zgodnie z wytycznymi unii europejskiej, zakładamy zbiorniki szybko i fachowo, dopasowujemy oczyszczalnie do klienta.

Prace ziemne

Wykonywanie dróg dojazdowych do budowy, utwardzanie dojazdu do posesji, niwelowanie nierówności terenu, czyszczenie rowów
Więcej informacji pod numerem tel 607 931 281
Dlaczego my?
  • Darmowa wycena

  • 24/7 Godziny pracy
  • Gwarancja jakości

© 2020 "BAGGER" FIRMA USŁUGOWO BUDOWLANA DAWID DłUGOSZ, ul. Polna 6B, 47-470 Krzanowice.